Kategorie D10C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    75 m,  5 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 48 = 10:48:00 52579 Šinclová Kateřina ASU 0198 C 50 = 10:50:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 52 = 10:52:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 54 = 10:54:00 428247 Hálková Eliška UOL 0156 C 56 = 10:56:00 52523 Skoupá Vendula STE 0152 C 58 = 10:58:00

Kategorie D12C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    75 m,  6 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 16 = 10:16:00 433095 Václavková Zuzana ASU 0098 C 18 = 10:18:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 C 20 = 10:20:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 22 = 10:22:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 24 = 10:24:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 26 = 10:26:00 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 28 = 10:28:00 352342 Cháberová Gita JPV 9999 C 30 = 10:30:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 32 = 10:32:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 C 34 = 10:34:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 C 36 = 10:36:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 C 38 = 10:38:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 40 = 10:40:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00

Kategorie D14C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    90 m,  9 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 27 = 10:27:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 B 29 = 10:29:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 C 31 = 10:31:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 33 = 10:33:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 39 = 10:39:00 2011813 Švancárová Veronika SSU 9853 C 41 = 10:41:00 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 43 = 10:43:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 45 = 10:45:00 886718 Horvátová Hana ASU 9797 B 47 = 10:47:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 49 = 10:49:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 A 51 = 10:51:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 B 53 = 10:53:00 428280 Hálková Klára UOL 9754 C 55 = 10:55:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 C 57 = 10:57:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 59 = 10:59:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 B 61 = 11:01:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00

Kategorie D16C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 10:13:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 15 = 10:15:00 443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 17 = 10:17:00 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 19 = 10:19:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 21 = 10:21:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 23 = 10:23:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 A 25 = 10:25:00 ? Šinclová Markéta ASU 9698 C 27 = 10:27:00

Kategorie D18C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   130 m, 14 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 43 = 10:43:00 8849 Vítková Lucie JPV 9474 B 45 = 10:45:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 47 = 10:47:00 ? Koblihová Barbora UOL 9357 C 49 = 10:49:00

Kategorie D21C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   170 m, 17 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
445629 Schwab Clarissa TAP 7750 C 16 = 10:16:00 49872 Kaprálová Hana PLU 9082 C 18 = 10:18:00 515485 Ebnerová Eva KON 8277 C 20 = 10:20:00 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 22 = 10:22:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 24 = 10:24:00 887939 Otrubová Ivona PLU 7677 C 26 = 10:26:00 ? Palupčíková Nikola SBR 9150 C 28 = 10:28:00 neregistro 301586 Turzová Margareta ZLH 8450 C 30 = 10:30:00 52843 Hubáčková Lenka JPV 8383 C 32 = 10:32:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 34 = 10:34:00 436953 Pilíková Veronika CET 8152 C 36 = 10:36:00 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 38 = 10:38:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 40 = 10:40:00 49878 Stoklasová Barbora PLU 8976 C 42 = 10:42:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 44 = 10:44:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 46 = 10:46:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7901 C 48 = 10:48:00

Kategorie D35C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 5 = 10:05:00 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 7 = 10:07:00 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 9 = 10:09:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 15 = 10:15:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 17 = 10:17:00 ? Moskvová Jitka ZLH 7551 C 19 = 10:19:00 neregistro 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 21 = 10:21:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 23 = 10:23:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 25 = 10:25:00 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 27 = 10:27:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 29 = 10:29:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 31 = 10:31:00 2027233 Švancárová Helena SSU 7252 C 33 = 10:33:00 ? Ženčáková Marie FEL 6871 C 35 = 10:35:00 neregistro 361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 41 = 10:41:00 ? Vlachová Olga KON 6969 C 43 = 10:43:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 45 = 10:45:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 47 = 10:47:00

Kategorie D45C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    95 m, 12 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52476 Šimková Hana UOL 6653 C 30 = 10:30:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 32 = 10:32:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 34 = 10:34:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 36 = 10:36:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 38 = 10:38:00 433098 Felklová Jarmila FEL 6071 C 40 = 10:40:00 neregistro 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 42 = 10:42:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 44 = 10:44:00 234537 Janečková Marta JPV 6665 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00

Kategorie D55C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    80 m, 10 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 4 = 10:04:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 6 = 10:06:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00

Kategorie DH10N

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    75 m,  5 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 28 = 10:28:00 52746 Cháberová Lucie JPV 0466 C 30 = 10:30:00 515427 Beneš Jindřich KON 0404 C 32 = 10:32:00 446409 Hegedüšová Viktorka KSU 0353 C 34 = 10:34:00 neregistro 2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 36 = 10:36:00 307329 Kličková Anna KON 0272 C 38 = 10:38:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00

Kategorie H10C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    75 m,  6 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
420442 Hecl František KSU 0201 C 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 446412 Karlíček Marek KSU 0222 C 5 = 10:05:00 neregistro 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 7 = 10:07:00 446425 Krč Matěj KSU 0101 C 9 = 10:09:00 neregistro 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 11 = 10:11:00 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 13 = 10:13:00 2027218 Světnický František STE 0204 C 15 = 10:15:00 49316 Šafář Martin KSU 0105 C 17 = 10:17:00 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 19 = 10:19:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 21 = 10:21:00 443087 Štábl Adam KSU 0401 C 23 = 10:23:00 neregistro ......................... VAK C 25 = 10:25:00

Kategorie H12C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    75 m,  6 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Prachar Matous UOL C 0 = 10:00:00 neregistro 2020742 Štafa František KON C 2 = 10:02:00 neregistro 53652 Müller Jonáš KSU 9906 C 4 = 10:04:00 49355 Holesz Sebastián TRI 9902 B 6 = 10:06:00 52575 Matoušek Matěj SSU 0005 C 8 = 10:08:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 10 = 10:10:00 53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 12 = 10:12:00 ? Svobodník Pavel UOL 0008 C 14 = 10:14:00 416745 Opravil Dan ASU 0043 C 16 = 10:16:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 C 18 = 10:18:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 20 = 10:20:00 52258 Dostál Pavel KSU 9910 C 22 = 10:22:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 B 24 = 10:24:00 361976 Beneš Miroslav KON 9915 C 26 = 10:26:00 52484 Němeček Kryštof PLU 9917 C 28 = 10:28:00 ? Honkyš Jan JPV 9912 C 30 = 10:30:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C 32 = 10:32:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 34 = 10:34:00 301587 Siatka Václav ZLH 0000 C 36 = 10:36:00 neregistro 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 38 = 10:38:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 40 = 10:40:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 42 = 10:42:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 44 = 10:44:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 46 = 10:46:00 53565 Kroul Josef ASU 0044 C 48 = 10:48:00 253805 Janečka Viktor JPV 9917 B 50 = 10:50:00 52718 Páleník Vojtěch KON 0010 C 52 = 10:52:00 neregistro 231205 Jílek Ondřej KSU 9908 B 54 = 10:54:00 49396 Filipek Sebastián TRI 0002 B 56 = 10:56:00 52459 Sanetrnik David UOL C 58 = 10:58:00 neregistro

Kategorie H14C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    95 m, 11 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Havlicek Ondrej KSU 9800 C 23 = 10:23:00 neregistro 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 B 25 = 10:25:00 361927 Štěpáník Jiří KON 9805 C 27 = 10:27:00 234582 Honkyš Pavel JPV 9707 C 29 = 10:29:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 31 = 10:31:00 426313 Václavek Martin ASU 9848 C 33 = 10:33:00 ? Mazanec Jakub UOL 9800 C 35 = 10:35:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 41 = 10:41:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 43 = 10:43:00 1007539 Kočí Josef KON 9824 B 45 = 10:45:00 301138 Dvořák Ferdinand SSU 9802 B 47 = 10:47:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 B 49 = 10:49:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 51 = 10:51:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 53 = 10:53:00 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C 55 = 10:55:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 57 = 10:57:00 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 59 = 10:59:00

Kategorie H16C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   130 m, 15 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 5 = 10:05:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 7 = 10:07:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00

Kategorie H18C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   190 m, 16 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Rozsíval Alois KSU 9142 C 33 = 10:33:00 neregistro 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C 35 = 10:35:00 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00

Kategorie H21C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   255 m, 20 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 6 = 10:06:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 8 = 10:08:00 899172 Hošek Jiří TAP 7601 C 10 = 10:10:00 52848 Pavlíček Václav JPV 8412 C 12 = 10:12:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 14 = 10:14:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 16 = 10:16:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 18 = 10:18:00 52475 Perknovský Radim JPV 8235 C 20 = 10:20:00 8822 Klváček Aleš PTE 8527 C 22 = 10:22:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 24 = 10:24:00 52870 Dudík Petr JPV 8917 C 26 = 10:26:00 210440 Vlach Jan PTE 8237 C 28 = 10:28:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 30 = 10:30:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 32 = 10:32:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 34 = 10:34:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 36 = 10:36:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 38 = 10:38:00 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 40 = 10:40:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 42 = 10:42:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 44 = 10:44:00

Kategorie H35C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   150 m, 16 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 5 = 10:05:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 7 = 10:07:00 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 9 = 10:09:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 15 = 10:15:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 17 = 10:17:00 52541 Šimek Martin KSU 7227 C 19 = 10:19:00 neregistro 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 21 = 10:21:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 23 = 10:23:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 25 = 10:25:00 2027203 Souček Jan SSU 6504 C 27 = 10:27:00 231357 Chábera Oldřich JPV 6727 C 29 = 10:29:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 31 = 10:31:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 33 = 10:33:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 35 = 10:35:00

Kategorie H45C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   160 m, 16 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52733 Šimek Roman UOL 6503 C 30 = 10:30:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 32 = 10:32:00 52589 Felkl Luděk FEL 6017 C 34 = 10:34:00 neregistro 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 36 = 10:36:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 38 = 10:38:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 40 = 10:40:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 42 = 10:42:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 44 = 10:44:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 46 = 10:46:00 426375 Světnický Alexandr STE 6333 C 48 = 10:48:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 50 = 10:50:00 52462 Ženčák Jaroslav FEL 6117 C 52 = 10:52:00 neregistro 307326 Nedoma Ladislav JPV 6016 C 54 = 10:54:00

Kategorie H55C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   135 m, 17 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 8 = 10:08:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 10 = 10:10:00 52851 Pospíšil Vojtěch ZPV 5517 C 12 = 10:12:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 14 = 10:14:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 16 = 10:16:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 18 = 10:18:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 20 = 10:20:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 22 = 10:22:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 24 = 10:24:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00

Kategorie H65C

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   110 m, 10 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 2 = 10:02:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 4 = 10:04:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 10 = 10:10:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 12 = 10:12:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 14 = 10:14:00

Kategorie HDR

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    75 m,  7 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 2027237 Hájek Marek STE 0400 C 0 = 10:00:00 52502 Janků Martin STE 0404 C 0 = 10:00:00 7861 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 0 = 10:00:00 8897 Krtickova Ester KON C 0 = 10:00:00 neregistro ? Nemeckova Katerina PLU C 0 = 10:00:00 neregistro 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 0 = 10:00:00 426369 Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 10:00:00 446437 Štábl Patrik KSU 0006 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie P

01.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    85 m, 10 kontrol           tištěno 29.09.2011   16:12

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Nemeckova Vera PLU C 0 = 10:00:00 neregistro ? Sanetrnik Josef UOL C 0 = 10:00:00 neregistro 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 0 = 10:00:00 2027210 Zatloukalová Eva SSU C 0 = 10:00:00 neregistro 446432 Štábl Roman KSU 0075 C 0 = 10:00:00 neregistro