Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D10C      1.90 km, 75 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hájková Lucie             AOP0350 C POBO - přátelé OB Opava         23.41         
2. Hálková Eliška            UOL0156 C SK UP Olomouc                   24.27   + 0.46
3. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              25.14   + 1.33
4. Hajduková Jana            KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum  29.45   + 6.04
5. Šinclová Kateřina         ASU0198 C Magnus Orienteering             31.55   + 8.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D12C      1.90 km, 75 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB Prostějov                   21.25         
 2. Plhalová Šárka            ASU0097 C Magnus Orienteering             22.16   + 0.51
 3. Zatloukalová Romana       SSU9950 C SK Severka Šumperk              22.22   + 0.57
 4. Hájková Lenka             AOP0050 C POBO - přátelé OB Opava         22.41   + 1.16
 5. Bruková Magda             TRI0054 C TJ TŽ Třinec                    22.52   + 1.27
 6. Poláková Tereza           SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava             24.36   + 3.11
 7. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               28.19   + 6.54
 8. Cháberová Gita            JPV9999 C SK Prostějov                    29.07   + 7.42
 9. Švidrnochová Lenka        MOV9951 C SKOB Ostrava                    31.55   +10.30
10. Poláková Lenka            SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava             37.26   +16.01
11. Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum  39.08   +17.43
12. Václavková Zuzana         ASU0098 C Magnus Orienteering             42.32   +21.07
13. Lugrová Natalie           JPV0066 C SK Prostějov                    87.40   +66.15
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D14C      2.20 km, 90 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horvátová Hana            ASU9797 B Magnus Orienteering             23.24         
 2. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    24.16   + 0.52
 3. Smrčková Dominika         KSU9799 B Klub vytrvalostních sportů Šum  25.27   + 2.03
 4. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    28.07   + 4.43
 5. Přidalová Tereza          UOL9753 B SK UP Olomouc                   29.35   + 6.11
 6. Tesařová Jana             VOV9751 A VSK VŠB TU Ostrava              30.25   + 7.01
 7. Odehnalová Klára          ABM9956 B KOB Moira Brno                  30.53   + 7.29
 8. Pilcová Sabina            JPV9898 C SK Prostějov                    31.49   + 8.25
 9. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               35.23   +11.59
10. Liberdová Jana            TRI9852 B TJ TŽ Třinec                    36.32   +13.08
11. Szarzecová Lucie          TRI9850 B TJ TŽ Třinec                    40.49   +17.25
12. Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  41.25   +18.01
13. Vlachová Kateřina         KON9898 C KOB Konice                      45.30   +22.06
14. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      45.35   +22.11
15. Hálková Klára             UOL9754 C SK UP Olomouc                   47.36   +24.12
16. Švancárová Veronika       SSU9853 C SK Severka Šumperk              49.26   +26.02
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D16C      2.50 km, 125 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                34.15         
2. Odehnalová Tereza         ABM9757 A KOB Moira Brno                  34.59   + 0.44
3. Machusová Karolína        SSU9666 A SK Severka Šumperk              39.02   + 4.47
4. Grulichová Lucie          JPV9677 B SK Prostějov                    39.39   + 5.24
5. Šinclová Markéta          ASU9698 C Magnus Orienteering             44.36   +10.21
6. Kašparová Zuzka           SSU9661 A SK Severka Šumperk              47.39   +13.24
7. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      51.52   +17.37
8. Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.39   +22.24
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D18C      2.90 km, 130 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D21C      3.30 km, 170 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   39.22         
 2. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava              40.32   + 1.10
 3. Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk              44.20   + 4.58
 4. Čermáková Magdalena       UOL9155 A SK UP Olomouc                   44.31   + 5.09
 5. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             50.48   +11.26
 6. Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum  58.52   +19.30
 7. Otrubová Ivona            PLU7677 C TJ Sokol Plumlov                60.30   +21.08
 8. Hubáčková Lenka           JPV8383 C SK Prostějov                    62.08   +22.46
 9. Matoušková Jana           SSU7901 C SK Severka Šumperk              63.19   +23.57
10. Turzová Margareta         ZLH8450 C OOB TJ Zlaté Hory               64.03   +24.41
11. Kaprálová Hana            PLU9082 C TJ Sokol Plumlov                77.25   +38.03
    Palupčíková Nikola        SBR9150 C SKOB Bruntál                     DISK         
    Stoklasová Barbora        PLU8976 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D35C      2.70 km, 125 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    31.03         
 2. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              32.17   + 1.14
 3. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Prostějov                   35.22   + 4.19
 4. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      36.02   + 4.59
 5. Uchytilová Jana           JPV6677 C SK Prostějov                    36.39   + 5.36
 6. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Prostějov                   37.10   + 6.07
 7. Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum  38.27   + 7.24
 8. Soldánová Karin           JPV6971 C SK Prostějov                    41.14   +10.11
 9. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB Prostějov                   44.03   +13.00
10. Tesařová Bohumila         VOV6957 C VSK VŠB TU Ostrava              45.14   +14.11
11. Jeřábková Jana            UOL6954 C SK UP Olomouc                   46.57   +15.54
12. Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum  50.56   +19.53
13. Moskvová Jitka            ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory               53.04   +22.01
14. Vlachová Olga             KON6969 C KOB Konice                      56.37   +25.34
15. Ženčáková Marie           FEL6871 C                                 63.01   +31.58
16. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  63.16   +32.13
17. Švancárová Helena         SSU7252 C SK Severka Šumperk              67.11   +36.08
    Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D45C      2.40 km, 95 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK UP Olomouc                   37.31         
2. Vavrečková Ivana          JPV6363 C SK Prostějov                    38.23   + 0.52
3. Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                   41.58   + 4.27
4. Janečková Marta           JPV6665 C SK Prostějov                    43.52   + 6.21
5. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    44.00   + 6.29
6. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              46.08   + 8.37
7. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      49.43   +12.12
8. Felklová Jarmila          FEL6071 C                                 53.30   +15.59
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
D55C      2.10 km, 80 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    35.19         
2. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        48.59   +13.40
3. Skoumalová Marie          KON4589 C KOB Konice                      50.56   +15.37
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H10C      2.00 km, 75 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhal Jakub               ASU0222 C Magnus Orienteering             22.04         
 2. Šafář Martin              KSU0105 C Klub vytrvalostních sportů Šum  24.13   + 2.09
 3. Šimek Štěpán              UOL0104 C SK UP Olomouc                   24.16   + 2.12
 4. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             26.11   + 4.07
 5. Valenta Mikuláš           KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum  28.09   + 6.05
 6. Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB Prostějov                   36.57   +14.53
 7. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Prostějov                   40.02   +17.58
 8. Dadák Petr                JPV0101 C SK Prostějov                    43.02   +20.58
 9. Štábl Adam                KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  59.01   +36.57
10. Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum  63.58   +41.54
    Krč Matěj                 KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
MS  Krcova Martina            KSU0222 C Klub vytrvalostních sportů Šum  30.19   + 8.15
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H12C      2.10 km, 75 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum  16.14         
 2. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB Prostějov                   17.31   + 1.17
 3. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  17.39   + 1.25
 4. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              18.57   + 2.43
 5. Valík Tomáš               AOP0001 C POBO - přátelé OB Opava         19.34   + 3.20
 6. Matoušek Matěj            SSU0005 C SK Severka Šumperk              19.48   + 3.34
 7. Filipek Sebastián         TRI0002 B TJ TŽ Třinec                    20.12   + 3.58
 8. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   20.48   + 4.34
 9. Siatka Václav             ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory               21.00   + 4.46
10. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             21.04   + 4.50
11. Tesař Vojtěch             VOV9900 B VSK VŠB TU Ostrava              23.00   + 6.46
12. Němeček Kryštof           PLU9917 C TJ Sokol Plumlov                24.55   + 8.41
13. Dostál Pavel              KSU9910 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.14   + 9.00
14. Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.35   + 9.21
15. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             26.10   + 9.56
16. Beneš Miroslav            KON9915 C KOB Konice                      26.59   +10.45
17. Holesz Sebastián          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                    27.24   +11.10
18. Kovařík Martin            TRI0101 C TJ TŽ Třinec                    27.33   +11.19
19. Prachar Matous            UOL     C SK UP Olomouc                   28.54   +12.40
20. Karásek Adam              ZPV0001 C KOB Prostějov                   29.07   +12.53
21. Honkyš Jan                JPV9912 C SK Prostějov                    32.08   +15.54
22. Páleník Vojtěch           KON0010 C KOB Konice                      38.01   +21.47
23. Janečka Viktor            JPV9917 B SK Prostějov                    38.28   +22.14
24. Hajduk Jakub              KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum  38.39   +22.25
25. Opravil Dan               ASU0043 C Magnus Orienteering             48.50   +32.36
    Sanetrnik David           UOL     C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H14C      2.20 km, 95 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vystavěl Ondřej           JPV9807 B SK Prostějov                    20.43         
 2. Otruba Vojtěch            JPV9717 B SK Prostějov                    21.36   + 0.53
 3. Novák Pavel               AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava            23.15   + 2.32
 4. Hirš Otakar               VBM9801 B VSK Mendelu Brno                24.28   + 3.45
 4. Sedláček Ondřej           HLV9732 A OOB TJ Sokol Holešov            24.28   + 3.45
 6. Dvořák Ferdinand          SSU9802 B SK Severka Šumperk              24.34   + 3.51
 7. Vičar Dominik             PTE9818 B TJ Sokol Ptení                  26.30   + 5.47
 8. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ TŽ Třinec                    28.54   + 8.11
 9. Mielec Jaromír            AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava            29.05   + 8.22
10. Kočí Josef                KON9824 B KOB Konice                      30.54   +10.11
11. Madzia Martin             TRI9705 B TJ TŽ Třinec                    31.19   +10.36
12. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             33.33   +12.50
13. Havlicek Ondrej           KSU9800 C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.12   +26.29
14. Spurný Radek              PTE9706 C TJ Sokol Ptení                  53.55   +33.12
15. Václavek Martin           ASU9848 C Magnus Orienteering             57.03   +36.20
16. Mazanec Jakub             UOL9800 C SK UP Olomouc                   57.41   +36.58
17. Honkyš Pavel              JPV9707 C SK Prostějov                    63.45   +43.02
18. Staudinger Jan            ASU     C Magnus Orienteering             93.41   +72.58
19. Štěpáník Jiří             KON9805 C KOB Konice                      94.58   +74.15
    Kotrle Viktor             UOL9808 C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H16C      2.80 km, 130 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Dumbrovský Michal         UOL9601 B SK UP Olomouc                   38.24         
2. Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk              40.29   + 2.05
3. Pavlík Marek              ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory               44.52   + 6.28
4. Chvátal Štěpán            UOL9600 C SK UP Olomouc                   46.36   + 8.12
5. Žovinec Lukáš             UOL9605 B SK UP Olomouc                   46.43   + 8.19
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H18C      3.20 km, 190 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    38.53         
2. Kvapil Ladislav           ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory               87.42   +48.49
   Kotrle Kamil              UOL9402 C SK UP Olomouc                    DISK         
MS Rozsíval Alois            KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum  48.09   + 9.16
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H21C      4.30 km, 255 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              37.27         
 2. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava              39.16   + 1.49
 3. Perknovský Radim          JPV8235 C SK Prostějov                    41.31   + 4.04
 4. Jirka Michal              PTE8403 C TJ Sokol Ptení                  42.09   + 4.42
 5. Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk              43.21   + 5.54
 6. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava              43.46   + 6.19
 7. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                45.10   + 7.43
 8. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               48.58   +11.31
 9. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      49.55   +12.28
10. Pavlíček Václav           JPV8412 C SK Prostějov                    51.15   +13.48
11. Klváček Aleš              PTE8527 C TJ Sokol Ptení                  53.48   +16.21
12. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      54.13   +16.46
13. Vlach Jan                 PTE8237 C TJ Sokol Ptení                  55.00   +17.33
14. Krtička Jan               KON7931 C KOB Konice                      55.50   +18.23
15. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  55.56   +18.29
16. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               57.44   +20.17
17. Hodač Karel               JPV7927 C SK Prostějov                    58.38   +21.11
18. Hošek Jiří                TAP7601 C KOB TRETRA Praha                70.29   +33.02
19. Dudík Petr                JPV8917 C SK Prostějov                    81.23   +43.56
    Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H35C      3.30 km, 150 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    33.21         
 2. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava              37.23   + 4.02
 3. Souček Jan                SSU6504 C SK Severka Šumperk              37.39   + 4.18
 4. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                   41.40   + 8.19
 5. Šimek Martin              KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šum  43.00   + 9.39
 6. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice        43.38   +10.17
 7. Komínek Jaroslav          KON5713 C KOB Konice                      45.25   +12.04
 8. Hálek Jan                 UOL7000 C SK UP Olomouc                   49.13   +15.52
 9. Habiger Petr              KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šum  51.12   +17.51
10. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB Prostějov                   52.57   +19.36
11. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.54   +23.33
12. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              59.26   +26.05
13. Albert František          STE5804 C SK SKI-OB Šternberk             60.28   +27.07
14. Chábera Oldřich           JPV6727 C SK Prostějov                   101.37   +68.16
    Višňa Milan               STE5904 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H45C      3.20 km, 160 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                39.36         
 2. Ženčák Jaroslav           FEL6117 C                                 41.44   + 2.08
 3. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    42.10   + 2.34
 4. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   43.22   + 3.46
 5. Pernica Jiří              UOL6501 C SK UP Olomouc                   44.04   + 4.28
 6. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Prostějov                   44.26   + 4.50
 7. Felkl Luděk               FEL6017 C                                 45.11   + 5.35
 8. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  53.33   +13.57
 9. Vlach Josef               KON6431 C KOB Konice                      70.37   +31.01
10. Janošík Antonín           UOL5201 C SK UP Olomouc                  100.49   +61.13
    Světnický Alexandr        STE6333 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H55C      3.00 km, 135 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             46.57         
2. Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                    50.14   + 3.17
3. Pospíšil Vojtěch          ZPV5517 C KOB Prostějov                   51.35   + 4.38
4. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  51.54   + 4.57
5. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Prostějov                   54.00   + 7.03
6. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               54.46   + 7.49
7. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        56.18   + 9.21
8. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    68.26   +21.29
9. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    74.58   +28.01
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
H65C      2.40 km, 110 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   56.49         
2. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Prostějov                   57.10   + 0.21
3. Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                   64.00   + 7.11
4. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             66.25   + 9.36
5. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk              68.36   +11.47
6. Hynek Vladimír            ZPV3511 C KOB Prostějov                   90.51   +34.02
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
HDR      2.10 km, 75 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovařík Tomáš             TRI0400 C TJ TŽ Třinec                    25.14         
 2. Janků Martin              STE0404 C SK SKI-OB Šternberk             25.45   + 0.31
 3. Otrubová Anna             PLU0577 C TJ Sokol Plumlov                28.56   + 3.42
 4. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   29.08   + 3.54
 5. Nemeckova Katerina        PLU     C TJ Sokol Plumlov                35.12   + 9.58
 6. Štábl Patrik              KSU0006 C Klub vytrvalostních sportů Šum  37.51   +12.37
 7. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   42.34   +17.20
 8. Krtickova Ester           KON     C KOB Konice                      44.09   +18.55
 9. Dvorak Stepan             KON     C KOB Konice                      44.18   +19.04
10. Simek Adam                KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  49.59   +24.45
11. Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk             61.01   +35.47
    Hájek Marek               STE0400 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
DH10N      2.00 km, 75 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Beneš Jindřich            KON0404 C KOB Konice                      32.16         
2. Kličková Anna             KON0272 C KOB Konice                      34.31   + 2.15
3. Hájek Tomáš               STE0200 C SK SKI-OB Šternberk             36.34   + 4.18
4. Cháberová Lucie           JPV0466 C SK Prostějov                    43.34   +11.18
5. Hegedüšová Viktorka       KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.43   +15.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.10.2011 20:15
01.10.2011 Oblastní žebříček
P      2.30 km, 85 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   28.00         
2. Pernicová Helena          UOL9352 C SK UP Olomouc                   35.27   + 7.27
3. Štábl Roman               KSU0075 C Klub vytrvalostních sportů Šum  40.01   +12.01
4. Nemeckova Vera            PLU     C TJ Sokol Plumlov                49.35   +21.35
5. Zatloukalová Eva          SSU     C SK Severka Šumperk              56.24   +28.24
6. Sanetrnik Josef           UOL     C SK UP Olomouc                   66.28   +38.28
7. Siatkova Silvie           ZLH0003 C OOB TJ Zlaté Hory               70.10   +42.10
   Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------